VIP-riietusruum Idakeskus Sport

Nende seas, kes treenivad ja sisustavad oma vaba aega Idakeskuse spordikeskuses, ei ole vähe ärimaailma ja ühiskondliku elu liidreid, keda peale spordi ühendavad ka ühised äri- ja kultuurihuvid.
Nende persoonide kõrgendatud nõudmiste rahuldamiseks loodigi meie spordikompleksi juurde eksklusiivne VIP-klubi, mille ruumides on meil võimalus pakkuda klubi liikmetele personaalset teenindust.

Kogu kompleksi kaasaegne disain, kallihinnaliste ehitusmaterjalide kasutamine, õnnestunud värvide valik, efektne valgustus ja nahast pehme mööblikomplekt loovad VIP-klubi ruumides rahuliku, mugava õhkkonna. Puhkehetki, peale pingelisi treeninguid, on mugav ühendada SAT-TV programmide vaatamisega. Suurel plasma ekraanil on põnev jälgida rahvusvaheliste spordivõistluste otseülekandeid. Renoveeritud dušširuum ja saunad, sealhulgas ka infrapunasaun, vastavad oma teostuse kvaliteedilt parimate SPA-keskuste standardile.

VIP-klubi saunad – see on suurepärane koht puhkuseks ja lõdvestuseks. Te võite kasutada hästi tuntud soome sauna ja uut, infrapunasauna, millel on lõdvestuse kõrval ka tugev tervendav ja kosmeetiline efekt: üks pooletunnine seanss selles saunas, temperatuuril 50˚C. põletab organismist 1000 KCal.

Klubi liikmete käsutuses on samuti – elektrilised föönid, klubi saunarätikud, elektrooniline kaal. Personaalne riietekapp vabastab spordikeskuse külastaja vajadusest kanda kaasas kogu oma spordiinventari, karastusjookide lai valik võimaldab aga muretult taastada organismi veebilansi.

VIP-klubi liikme liikmemaks on 39 € / kuus.