Free Motion Idakeskus Sport

Esimest korda Balti riikides ja ainult klubis Idakeskus-sport!

Me pakume uusimat rühmatreeningute metoodikat põhimõtteliselt uuel seadmel Free Motion (vaba liikumine), mis on vallutanud fitness-tööstuse Ameerikas ja mida edukalt kasutatakse rohkem kui 40 maailma riigis. See treenimisviis ehitab teie keha uuesti üles, pannes tööle viimsegi lihase, ja valmistab kõige loomulikumal moel teid ette kõikvõimalike reaalse elu koormuste jaoks.

Jõuseadmed Free Motion võimaldavad teha liigutusi mitte etteantud trajektoori mööda (nagu tavalised treeninguseadmed), vaid suvalistes suundades, mis on teie kehale palju loomulikumad. Free Motion’i abil saab kokku panna ükskõik millise liigutuste kombinatsiooni – trajektoori, kehaasendi, koormuse muutmisega.

Need omadused määratlevad Free Motioni järgmised eelised:

  • Programmis Free Motion osalemine ei nõua kliendilt eelnevat ettevalmistust, see sobib eriti liigse kehakaaluga inimestele, noortele emadele ja kõigile, kes traumadest taastuvad.
  • Tasakaalustub vahe absoluutse ja funktsionaalse jõu vahel.
  • Suureneb kalorikulu ajaühikus (kõrge keskmine pulss), kuna tegevuses on kõik lihased ja harjutusi tehakse seistes.
  • Parandab rühti, kuna suurte lihasgruppide kõrval treenitakse väikeseid sisemisi lihaseid ja toimub treening “seestpoolt väljapoole”.

 

Programm Free Motion on universaalne ja asendamatu kõigi jaoks, kes soovivad ette valmistada liikuvate spordialade (tennis, ujumine, mäesuusatamine, jalgpall) jaoks, säästa end traumadest, õppida oma keha igas olukorras valitsema.

 

07.00-16.00  4.30 EUR 

16.00-22.00  5.80 EUR 

 

Ühekordne külastus  9.50 EUR